"MENU"

Yaşasın, Bahar (ve Yaz) Dış Çekimleri başladı!

Ailenizin bu dönemine ait hatırlamak isteyeceklerinizi, mis gibi bir havada, doğanın biber güzellikleri içindeki bir dış çekim aracılığıyla kalıcılaştırmaya ne dersiniz?

Bugünlerde hem bir Göktürk sakini, hem iki çocuklu bir anne, hem de çocuk ve aile fotoğrafçısı olarak soğuk ve karanlık kış günlerini geride bırakmanın coşkusunu yaşıyorum.  Çoğunlukla kapalı mekanlarda geçen bebek, çocuk, aile portre ve doğum günü çekimlerinden sonra baharın gelmesiyle artık yeşillik alanlara yöneliyoruz, yaşasın! Üstelik günlerin “uzaması” da ılık bahar akşam günlerindeki dış çekimlerimiz için daha fazla zaman demek.

Bu bahar, çocuklarınıza yadigar kalacak bir aile albümü dış çekimini yeşillikler ve çiçekler içinde yapmaya ne dersiniz? Bahar çekimini isterseniz evinizin/sitenizin bahçesinde, isterseniz ormanda veya size önereceğimiz çok özel mekanlarda gerçekleştirebiliyoruz.

Yaz çekimlerinde ise İstanbul içindeki plajları değerlendiriyoruz. Kilyos’ta ve Riva’daki plajlarda akşam güneş batmadan 1-2 saat önce çekime başlıyoruz. Böylece hem etraf çok kalabalık olmuyor hem de o saatteki güneş ışığı fotoğraflara “yumuşak” bir etki veriyor. Örnek fotoğrafları görmek için sitemiz güncellenene kadar lütfen benimle iletişime geçin.

Açık hava dış çekim ‘lerini dilerseniz sadece bebeğiniz veya çocuğunuz için gerçekleştiriyoruz. Ama tavsiyem sizin de eşinizle birlikte kameranın karşısına geçmeniz, o yüzden fotoğraf baskılı veya “albümlü” aile çekimi paketlerini mutlaka değerlendirin.

Dış çekimin sonucunda hem ailenize yadigar kalacak bir aile albümünüz oluyor, hem de çocuklarınızla açık havada çok keyifli ve eğlenceli bir saat geçirmiş oluyorsunuz.

Dış çekim paketleriyle ilgili detaylı bilgi ve randevu almak için bu sayfada göreceğiniz kanallardan benimle iletişime geçebilirsiniz.

Comments
Add Your Comment

Son Yorumlar

    BİLGİ İSTE