UA-52574859-1
MENU
Portrait Photographer,

Istanbul

Bebek, Aile ve Portre Fotoğrafçılığı

İletişim yesim@yesimsaracer.com

doğum fotoğrafçısı İstanbul
Doğum Fotoğrafçısı İstanbul, Yeşim Saraçer Photography İletişim

Doğum Fotoğrafçısı İstanbul, İletişim:

Merhaba,

Doğum Fotoğrafçısı olarak size özel kaydedilecek doğum hikayeniz beni şimdiden heyecanlandırıyor.  “Doğum Hikayesi paketi“yle, hamileliğinizin son haftalarında “hamile çekimi”nizi, hastanenizde “doğum çekimi”nizi, ve doğum sonrası ilk 12 gün içinde “yeni doğan & aile çekimi”nizi yapmaktayım.

Belki de aileniz çoktan büyüdü, şimdi çocuğunuzun yeni yaşını kutlayacağınız an’ları size özel bir çekimle ve doğum günü albümüyle kalıcılaştırmak istiyorsunuz. Ya da bir aile portre çekimiyle ailenize ait anları, çocuklarınıza yadigar kalacak bir aile albümüyle gelecek nesillere aktarmak istiyorsunuz.

Sizi tanımak ve hayalinizdeki çekime ait ve “ailenize özel” detayları duymak için sabırsızlanıyorum. Fotoğraf çekimlerimle iligli genel bilgileri görmek için lütfen buraya tıklayın.

Siteden ayrılmadan önce hizmet verdiğim ailelerin yorumlarını mutlaka okuyun!

Bana email veya telefonla ulaşarak İstanbul içindeki çekimlerle ilgili daha detaylı bilgi almak, ve randevu tarihinizi kararlaştırmak için iletişim detaylarım :

yesim@yesimsaracer.com

0532 7133881

Sosyal medya hesaplarım:

Instagram: @yesimsaracer_photography

facebook.com/yesimsaracerphotography

Haberleşmek dileğiyle,

Yeşim Saraçer 


"Privacy Policy" of Yeşim Saraçer Photography:

Who we are:

Our website address is: http://yesimsaracer.com .

What personal data we collect and why we collect it:

Email addresses, personal info through submitted contact forms, and cookies.

Embedded content from other websites:

Articles on this site may include embedded content (e.g. videos, images, articles, etc.). Embedded content from other websites behaves in the exact same way as if the visitor has visited the other website.

These websites may collect data about you, use cookies, embed additional third-party tracking, and monitor your interaction with that embedded content, including tracing your interaction with the embedded content if you have an account and are logged in to that website.

Who we share your data with:

Noone!

How long we retain your data:

As long as our business operates or until you request your data to be erased.

What rights you have over your data:

You can request that we erase any personal data we hold about you. This does not include any data we are obliged to keep for administrative, legal, or security purposes.

How we protect your data:

Your contact information and the information you provide in your messages are only read by Yeşim Saraçer and kept confidential.

What automated decision making and/or profiling we do with user data

We keep your data to offer useful information about our services or to suggest relevant services to you in the near future.

KAPAT