"MENU"Evinizin rahatlığında / Stüdyo ortamında / Doğada

Aile çekimlerinde amacım harika ailenizi yansıtan, o günün hikayesini anlatan, ve yıllarca bakmaya doyamayacağınız doğal kareler yakalarken sizin de ailecek eğlenceli bir vakit geçirmeniz.

Aile çekimleri, –  doğal, eğlenceli ve samimi fotoğraflardan ve dilerseniz tercih edeceğiniz kalın sayfalı albümünden de önce- başlı başına birer deneyim.

Çocuklarınızla birlikte 1 saat boyunca herşeyi unutup yalnızca kendiniz olmaya var mısınız? 

İsterseniz “evinizin rahatlığında”: Havalar soğuduğunda çocuğunuzla dışarıda uzun zaman geçirmek istemeyebilirsiniz. Özellikle de küçük bebeğiniz varsa ve onu hem üşütmekten korkuyorsanız hem de eşyalarını yanınızda taşımak size zor geliyorsa. Belki de çocuklarınızın düzeni bozulmasın istiyorsunuz. Ya da çocuğunuzun zamanını en çok geçirdiği odasında kareleri olsun ve büyüdüğünde küçüklüğünü nasıl bir evde geçirdiğini görsün istiyorsunuz.

“Pijama çekimleri” ise her mevsim ve her koşulda başlı başına bir aile eğlencesi! En güzel pijamalarınızı giyin, beyaz çarşafları hazırlayın ve ben sizi çocuklarınızla yatağınızın üstünde eğlenirken doğal karelerinizi çekeyim (yani tüm çocuklu ailelerin Pazar sabahı rutinini 🙂 …

İsterseniz “dış mekanda” – ormanda, bahçenizde, çocuk oyun parkında, veya plajda!..

İsterseniz “stüdyo”da. Çok özel “boho” dekorlu yatağımızla evinizdeki sıcak ortama yakalıyoruz.

Bence ailenize özel bir çekimi siz de hakediyorsunuz!

Aranızdaki derin bağı, sevgiyi, ve ailenizin size özel hikayesini, ömür boyu kalacak, nesilden nesile aktarılacak bir aile albümüyle belgelemek için bana ulaşmanız yeterli.

Son yorumlar

    BİLGİ İSTE