"MENU"

Aile Fotoğrafçısı

Aile Fotoğrafçısı İstanbul Family Photographer 

Çocuklarınızla birlikte her şeyi unutup yalnızca kendiniz olmaya var mısınız? Aranızdaki derin bağı, sevgiyi, ve ailenizin size özel hikayesini, ömür boyu kalacak, nesilden nesile aktarılacak albümlerle belgelemek için ben Aile Fotoğrafçısı Yeşim Saraçer’e ulaşmanız yeterli.

Doğal aile çekimlerini, stüdyoda, evinizde veya mevsimin uygunluğuna göre dış mekanda gerçekleştirebiliyoruz.

Stüdyodaki aile çekimlerini hafta içi veya Cumartesi günleri yapmaktayım. Bu çekimler için sadece 1 saatinizi ayırmanız yeterli. Çocukları sıkmadan hızlıca ve bol sayıda çekim yaptığımdan kısa bir sürede ailenize ait yıllarca bakmaya doyamayacağınız samimi ve zamansız kareler yakalayacağımdan emin olabilirsiniz. 

Aşağıda örnek aile fotoğraflarını görebilirsiniz. Stüdyo ortamında ve “boho dekorlu” yatakta gerçekleşen doğal çekimlerime ait örnek fotoğrafların tamamını görmek ve paket detaylarını öğrenmek için lütfen buraya tıklayarak bana ulaşın.

Bebek ve Aile ana sayfasına dönmek için lütfen buraya tıklayın.

You can freeze the time, connect with your baby, be yourself, and have fun all at the same time through a ‘lifestyle’ family session. ⁠

The beauty of these sessions is that you don’t have to worry if your kids will “behave”, your hair will get messy, or dad will get bored.⁠ 

Even if your kids are no longer babies, you can have a relaxed session while I document the beauty of your family. We can have these session either at our cosy studio in central Istanbul, at the convenience of your home or at your hotel room.

For a stress-free session that your kid can also enjoy, you feel even more connected to your family, and get various natural and artistic portraits in the end, send me an e-mail please contact me at yesim@yesimsaracer.com to book your lifestyle family session.

kız bebek ve ablasının yatak üstü eğlencesi

Talay Ailesi

"Bebekle nasıl olacak diye endişe ederken çekimin bittiğini bile anlamadık. Kesinlikle bakmaya doyamadığım pozlar yakalamışsınız. Ailemiz için harika bir anı oldu... Ellerinize sağlık."

01
03
bir yaşında kız bebek ve 4 yaşında erkek çocuk sahibi anne ve babanın doğal aile çekimindeki aile pozu

Kalkanlı Ailesi

"Müthiş sabrınız ve bizim çok zorlandığımız yerde devreye girip enerjimizi yükselttiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bu güzel karelere söyleyecek söz bulamıyorum! Çok teşekkürler."

02
03
Ev çekimi sonrası aile fotoğrafçısı Yeşim Saraçer'e yazılmış teşekkür mektubu

Yılmaz Ailesi

"Keyifli aile çekimi sırasında bizleri gülümseten, fotoğrafları ilk gördüğümde ise duygulandırıp anne kalbine dokunan, profesyonelliğini samimiyetiyle birleştirebilmiş sevgili Yeşim Saraçer... Geçirdiğimiz güzel gün, sonrasında sunduğunuz hızlı ve kaliteli hizmet ile en kıymetlilerimize dair bu özel hatıralar için çok teşekkür ederiz."

03
03
BİLGİ İSTE