"MENU"

 

Hep aynı vesikalık fotoğraftan sıkıldın mı?

Web sitendeki görseller, ziyaretçilerine kişisel markanın ruhunu hissettiremiyor mu?

Sosyal medya hesaplarında düzenli olarak görünür olmanı sağlayacak sayıda kaliteli fotoğrafın yok mu?

Markanın karakterini, çok yönlülüğünü, ve kişisel markana ait farklı hikayeleri yansıtan fotoğraflar bulmakta zorlanıyor musun?

 

Sana özel KİŞİSEL MARKA çekimleriyle tüm bu sorunlarını çözmene yardım edebilirim! 🤩

Kişisel Marka Fotoğrafları, potansiyel müşterilerinin markanı tanımalarını, onunla duygusal bağ kurmalarını, markana güvenmelerini, ve böylece işini büyütmeni sağlar.

“Cömertlikle düzenli olarak görünürseniz diğer her şey kendiliğinden hallolur.”

Seth Godin

KİŞİSEL MARKANI "TANITICI" FOTOĞRAFLAR ✔️

Sen kimsin? Umarım kendini sadece iş ünvanınla tanımlamıyorsundur. Hangi hikayelerini ön plana çıkarmak istiyorsun? Hangi işi kimin için yapıyorsun?
Web siteni veya sosyal medya sayfanı ziyaret eden potansiyel bir müşterin tüm bunları saniyeler içinde anlamalı. Bunu yapmanın en kestirme yolu, seni işini icra ederken gösteren fotoğraflardan geçiyor.

MARKANLA "BAĞ KURDURAN" FOTOĞRAFLAR ✔️

Yapmaktan hoşlandığın şeyler neler? Peki ya hiç sevmediğin şeyler? "Bunlardan müşterilerime ne" deme sakın ve dinle:
Takipçilerinle paylaştığın hobilerin, kişilik özelliklerin, değerlerin... kitlenle markan arasında duygusal bağ oluşturma potansiyeline sahipler. Tam da bu nedenle mutlaka Kişisel Marka Çekimi'ne dahil edilmelidirler!

MARKANA "GÜVEN DUYDURAN" FOTOĞRAFLAR ✔️

Birkaç selfie fotoğrafla arada sırada görünerek güven sağlamak hiç kolay iş değil. Ve güven olmayınca satış yapmak da zor.
Senin en iyi versiyonunu yansıtırken profesyonel görünüm uğruna kendinden ödün vermediğin portrelerle hedef kitlenin güvenini kazanabilirsin.

YÖNETİM DANIŞMANI & BAĞIMSIZ YK ÜYESİ

"Profesyonel çekim benim için bir ilk oldu ve iyi ki Yeşim Saraçer ile çalıştım diyebilirim. Çekim öncesi online görüşmemize rağmen istediklerimi çok net anladı, tam istediğim gibi bir fikir portföyü oluşturdu.
Çok profesyonel, çok anlayışlı, sabırlı, anları çok iyi yakalayan bir fotoğrafçı. Hem eğlendik hem çekim yaptık. Bu profesyonelliği, etikliği, takipçiliği, kaliteyi ve güleryüzü deneyimlemiş olmaktan dolayı çok mutluyum."

NİLÜFER GÜNHAN

01
06
is-fotograflari

AİLE DİZİMİ DANIŞMANI

"Sevgili Yeşim ile yollarımız iyi ki kesişmiş. Herkesin bir dişçisi, doktoru, kuaförü olduğu gibi, onu anlayan bir de fotoğrafçısı olması lazım diye düşündüm kendisiyle çalıştıktan sonra. Kişisel Markanıza özel bir çekim çok değerli, herkese tavsiye ediyorum."

ÖZÜM ÇEKİNİR

02
06
gorunur olma endişelerin

STRATEJİK GELİŞİM ve MARKA KOÇU

"Yeşim ile Kişisel Markamı güçlendirmek amacıyla Kişisel Marka Fotoğraflarım için buluştuk. İhtiyacımı net anlaması, beni fotoğraflarda rahat hissetmem için yönlendirmesi ve profesyonelliğini de yansıtarak fotoğraflarımı bütünsel bir algıda yönetmesi, görsel bakış açısını markamı ve beni yansıtacak şekilde yönlendirmesi harikaydı. Kendim ve Markam adına iyi ki Yeşim ile çalışmışım, ışıltımı yansıttığın için teşekkürler Yeşim. 🙏🏼 Güvenle kendisinden markanız ve kendiniz için destek alabilirsiniz."

BURCU ŞEN

03
06

MARKA TASARIMCISI

"Her kişisel markanın bir kişisel fotoğraf albümü olmalı. Yeşim ile yollarımız çakıştığında tereddütsüz bana güven verecek olan o albümü oluşturacağından şüphem yoktu. Nitekim hikaye bütünlüğü içerisinde, kendi özelliklerinizi öne çıkartacak o kareleri yakalaması kaçınılmaz oldu. Bir fotoğrafla bile her şey değişir mi, kişisel markada evet değişir." 😌

ESRA BAŞARAN

04
06
Procrows grafik tasarımcısı Hania Alkhodary

GRAPHIC DESIGNER

"Yeşim is the best Personal Brand Photographer anyone could ever hope for! From the beginning she made the process so easy & hassle free & understood the vibe I was looking for immediately! I loved everything about the photos and she made the photoshoot day so much fun! 🤩🤩. She is definitely my go-to brand Photographer in Istanbul."

HANIA ALKHODARY

05
06

GİRİŞİMCİ (FULIQUE)

"Kendim için bir çekim yaptırmak isterken Yeşim'e denk geldim. Aslında Youtube'da video içerikleri ürettiğim için kameramın ve bu zamana kadar çektiğim resimlerimin iyi olduğunu zannediyordum ama profesyonel bir çekim gerçekten çok ama çok daha farklıymış! Yeşim tam istediğim gibi kurumsal ve kendi görünürlüğüm için gerekli pozları/hikayeleri yarattı. Resimleri gördüğümde kendime inanamadım! ☺️ Her işi uzmanına bırakmak lazım, Yeşim portre fotoğrafçılığında gerçekten çok ama çok iyi!"

FULYA GENÇ SİNCİK

06
06

SIKÇA SORULAN SORULAR

• KİŞİSEL MARKA FOTOĞRAFLARI NE İŞİNE YARAR?

Beynimiz, görselleri metinlere göre daha hızlı işliyor. Özellikle de yüzün göründüğü fotoğraflar sosyal medyada daha hızlı dikkat çekiyor.

Kendine ait profesyonelce çekilmiş fotoğraflar, hedef kitlenin seni tanımasını, markanla duygusal bağ kurmasını ve sana güven duymasını sağlar. Tabi bu da daha kolay ve daha fazla satış demektir.

Benden, ücretsiz olarak sunduğum bir keşif seansı randevusu aldığında, kişisel marka fotoğraflarının "senin işine özel" olarak nasıl bir katkı sağlayabileceğini öğreneceksin. ✔️

• PROFESYONEL PROFİL FOTOĞRAFIM ZATEN VAR, YETERLİ DEĞİL Mİ?

Kişisel markalar için en doğru "logo", kendi yüzleridir. Ancak sadece bir tek profil fotoğrafı, maalesef işini tanıtmak için yeterli değil. Online varlığını sağlamlaştırmak için farklı platformlarda, düzenli ve tutarlı bir şekilde yer almalısın.

Kişisel marka fotoğraflarını web sitende, sosyal medya yayınlarında, eğitimlerinde, kartvizitinde, online ve basılı reklamlarında... kullanabilirsin.

Her an elinin altında, kendine ait ve sana özel bir fotoğraf klasörün olduğunda, özellikle sosyal medyada "bugün hangi resmi paylaşsam, ve ne yazsam" derdinden kurtulursun. ✔️

• KİŞİSEL MARKA ÇEKİMİME NASIL HAZIRLANMALIYIM?

Kişisel Marka fotoğrafların, senin en iyi versiyonunu yansıtırken markanla da tutarlı olmalı.

Çekimini planlarken dikkate alman gereken bir çok fazla konu var; kitlene hangi mesajları vermeyi planlıyorsun, hangi mekanlar çekimin için uygun, o gün ne giymelisin... ? gibi. Ve bu işte planlama çok önemli.

Çekiminden haftalar önce yapacağımız online görüşmede, tüm bu ayrıntıları beraberce planlayacağız. ✔️

• POZ VERMEYİ HİÇ BİLMİYORUM, NERDEN BAŞLAMALIYIM?

Öncelikle derin bir nefes al, çünkü yalnız değilsin! Çalıştığım kişilerden çoğunluğunun daha önceden profesyonel bir çekim tecrübesi yoktu.

Benimle çalıştığında emin ellerdesin. Hem çekim öncesi yapacağımız görüşmede işin için gerekli olan hikayeleri konuşacağız, hem de çekimin sırasında seni poz verme konusunda yönlendiriyor olacağım. ✔️

SENİN AKLINDAKİ SORULAR NELER?

AŞAĞIYA MESAJINI BIRAK