"MENU"

Annelerin Dilinden Bebek Fotoğrafçısı Yeşim Saraçer

Hizmet verdiğim annelerden gelen bu güzel sözler beni çok motive ediyor. Fotoğraf çekiminin sadece çekim anından ve yaratılan karelerden ibaret olmadığına inanıyorum. Çekim anı kadar çekim öncesi ve sonrası iletişim ve de müşteri memnuniyetine gösterdiğim özenin sonucunda doğru yolda olduğumu teyit eden tüm annelere “samimi” yorumları için çok teşekkür ederim.

İstanbul içindeki çekim talepleriniz için lütfen  Çocuk, Aile ve Bebek Fotoğrafçısı Yeşim Saraçer’le iletişime geçin.

Anneler Neler Dedi

“Kayra’nın 1. Yaşını kutlayacağımız gün evde alışılmadık bir telaş vardı. Acaba Kayra huysuzlanacak mı, bugün nasıl geçecek diye düşünürken, Yeşim Hanım geldi ve Kayra onu öyle çok sevdi ki, kendini sağa sola atarak pozlar vermeye başladı : )

Kayra’nın rahatlığı bize de yansıdı sanıyorum; hem günün nasıl geçtiğini anlamadık, hem de çok güzel fotoğraflar çıktı ortaya.

Albümleri teslim aldığımızda ise, bizim için çok özel olan bu günün fotoğraf çekimini Yeşim Hanım’a emanet etmekle doğru bir karar verdiğimizi bir kez daha anladık.”

DUYGU Ç. ELDEM

“Ikinci kızımızın doğumunda Yeşim Hanım hem doğum fotograflarımızı, hem de sonra aile fotoğraflarımızı çektiler. Fotoğrafların kalitesi, Yeşim Hanım’ın zerafeti, albümlerin güzelliği tek kelime ile mükemmeldi. Kendisine çok teşekkur ederiz.”

ZEYNEP DERELİ BATU 

“Sizinle çalışana kadar çocuklarımızla aynı karede güzel resimler yakalayamamıştık 🙂 Sayenizde ilk defa hep beraber olduğumuz güzel fotoğraflarımız oldu 🙂 Özellikle çocuklara yaklaşımınız ve nezaketinizden dolayı çok teşekkür ederiz.. En kısa sürede tekrar çalışmayı arzu ediyoruz…”

BANU BALTA 

“Gerçekten de çok güzel olmuş olan bu paha biçilmez albümü almak, pozitif enerjisi ve duruluğuyla verdiği huzur sayesinde objektifiyle güzel anları yakalayıp bizim için ölümsüzleştiren bu güzel insanı tanımış olmak beni ziyadesiyle mutlu etti. Kendisine süper alkış!”

DİDEM SARIOĞLU 

Albüm bugün elime ulaştı. Çok ama çooook teşekkür ederiz. Bayıldık 🙂 Emeğinize sağlık. Sizi tanımak çok güzeldi. ❤”

EZGİ CAN 

“Çok güzel çok güzel çooooooooooook güzeller =) Gözünüze, elinize, emeğinize ve işinize olan sevginize sağlık Yeşim Hanım 🙂 Samimiyetle söylüyorum ki şansın yardımı ile sizinle karşılaştığım için çok mutluyum. 🙂 Fotoğraflarımıza bakmaya doyamadık. Tüm aile bayıldı… Çok hoş, çok güzel anlar-anılar yarattınız bize. Size gönülden bir kez daha teşekkürler. ❤ ” ….. “Bizim en önemli günlerimizden biri sayenizde harika karelerde yaşayacak. Albüm çok sade, zarif ve şık, kısaca tam hayal ettiğim gibi. Ellerinize ve gözünüze sağlık :)”

DUYGU GÜNDOĞ 

“Keyifli aile çekimi sırasında bizleri gülümseten, fotoğrafları ilk gördüğümde ise duygulandırıp anne kalbine dokunan, profesyonelliğini samimiyetiyle birleştirebilmiş sevgili Yeşim Saraçer… Geçirdiğimiz güzel gün, sonrasında sunduğunuz hızlı ve kaliteli hizmet ile en kıymetlilerimize dair bu özel hatıralar için çok teşekkür ederiz.”

BERİL S. YILMAZ

“Harika bir albüm olmuş, çok teşekkür ediyorum. Tahmin ettiğimden daha güzel. “İyi ki yaptırmışım” dedirttiğiniz için çok çok çok teşekkürler.”

BUKET ŞEN

BİLGİ İSTE