"MENU"

Sevgililer Günü Temalı Konsept Fotoğraf Çekimi | DEFNE 2 Yaşında!  – 08.02.2016

Studio Shoot | Baby Photography by Award Winning Photographer Yeşim Saraçer 

Neslihan Hanım ile Şubat ayında 2 yaşını dolduracak olan kızı Defne için konsept fotoğraf çekimi gerçekleştirmek üzere randevulaştık.

Defne’nin annesiyle konsept çekimimiz için uygun olabilecek konseptleri, ve bunlara göre Defne Hanım’ın giyebileceği kıyafetleri whatsup üzerinden görüştük. Hem Defne’nin Şubat bebeği olması, hem de o sıralarda Defne’ye minik kalpli pembe bir elbise hediye gelmesiyle, Sevgililer Günü temalı ve bol kalpli bir konsept fotoğraf çekiminde karar kıldık.

Gerçek bir ahşap fon üzerine pembe-kırmızı renklerde karton kalpler yapıştırdığım bir bunting, emektar kırmızı ayıcığımız :), kürk yer postu, minik bir koltuk gibi aksesuarlar kullandım. Ve en önemlisi Defne’nin bol gülücüklü ve çok çok tatlı ifadelerini yakaladık. Müziği çok seven Defne’yi neşelendirmek için annesiyle ne şarkılar söylemedik ki 🙂 Yani kısacası “bizim için konsept fotoğraf çekimi, onun için oyun” oldu!

konsept-fotograf-cekimi

Çekimi takip eden süreçte, baskı siparişi vereceği fotoğrafları seçmek için Defne’nin annesiyle tekrar buluştuk. Neslihan Hanım’ın söylediğine göre evde Defne’yle bu eğlenceli çekim gününü hep anıyorlarmış; hatta Defne “gene oraya gidelim” diyormuş :))

sevgililer-gunu-konsept-fotograf-cekimi

Ahşap oyuncak piyano aksesuarımızı çok seven ve elinden bırakmak istemeyen Defne için hazırladığım müzikli mini klip için de bu nedenle piyanolu bir şarkı seçtim.

piyano-calan-kiz

Defne’nin çekiminden seçme karelerle oluşturduğum müzikli mini klip işte burada:

Son yorumlar

    BİLGİ İSTE