"MENU"

Doğum Günü Fotoğrafçısı İstanbul | Yeşim Saraçer Photography

Siz Sadece Ev Sahipliği Yaparak  “An”ın Tadını Çıkarabilin Diye…

Doğum günü organizasyonunuz bittikten sonra hiç düşündünüz mü, çocuğunuzun doğum gününden geriye ne kalıyor? Balonlar mı, süslemeler mi, özenle siparişini verdiğiniz pasta mı, el emeği ikramlıklarınız mı, misafirlerinizin suratlarındaki gülümsemeler mi, çocukların oyun oynarken o sevimli halleri mi, yoksa anne ve babanın gözlerindeki yaşlar mı….

Doğum günü fotoğrafçısı İstanbul olarak cevabım aslında çok basit: Hepsini kalıcılaştırmanın yolu profesyonel bir fotoğraf çekimi ile gelecek nesillere aktarılacak ve size özel tasarlanmış bir doğum günü albümünden geçiyor.

Size de sadece ev sahipliği yaparak partinizin “tadını çıkarmak” kalıyor…

Doğum gününde ailelere “profesyonel” bir çekime yatırım yapmalarını mutlaka tavsiye ediyorum çünkü böylece hem doğum günü (etkinlik) çekimi, hem çocuk çekimi, hem de aile çekimi yapılarak 1 taşla 3 kuş vurulmuş oluyor 🙂  Ve her yıl ya da 2 yılda bir bu çekim tekrarlandığında çocuklarına yadigar kalacak harika bir aile albümü arşivi kazanmış oluyorlar.

Doğum günü çekiminin başında öncelikle hazırlıklarınızın, ailenizin ve doğum günü çocuğunun fotoğraflarını çekiyorum. Çocuğunuzun arkadaşları, aile büyükleri ve sizin diğer misafirleriniz geldikçe çekimimize onları da katarak devam ediyoruz. Misafirlerinizle birlikte hem doğal hem de pozlu kareler çekiyoruz. Pasta kesimi sonrasında doğum günü çekimimiz sona eriyor.

Yeni! Yeni! Studio’da konsept bebek ve çocuk çekimlerimiz başladı! 1 yaş kutlamalarına özel pastalı ve balonlu “cake smash” / “pasta patlatmaca” çekimleri hakkında bilgi alın.

Dilerseniz doğum günü çekimine, Parti Paketi‘nden temin ettiğimiz “fotoğraf çektirme aksesuarları“nı kullandığımız “photo booth” (çekim köşesi) katarak, çekimi tüm minikler ve aileleri için daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Ayrıca dilerseniz Parti Paketi‘nin birbirinden güzel bebek ve çocuk kostümlerini sizin için temin ediyoruz.

Doğum günü fotoğraf çekimleriyle ilgili daha fazla bilgi almak için benimle direkt iletişime geçerek daha detaylı bilgi almak ve doğum günü partisi tarihiniz için randevu almak için lütfen bana yazın: yesim@yesimsaracer.com.

Comments
Add Your Comment

BİLGİ İSTE