"MENU"

Instagram’da Kişisel Marka Olmak için Hikayeni Anlatan Fotoğraflarla Görünür Ol

Online varlığını güçlendirmek ve en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da kişisel marka olmak için düzenli ve sürekli olarak görünür olman gerekiyor.

Instagram, kişisel markalaşma yolculuğunda olan bir çok kişinin yer aldığı bir alan. Oyuncu sayısı çok olunca da hem rakiplerinden farklılaşmak, hem de dikkati kendi kişisel markana çekebilmek çok önem kazanıyor. Neyse ki her birimiz eşsiziz, ve kendi hikayemize anlatarak rakiplerimizden sıyrılabilir ve cömertçe görünür olarak hesabımızı büyütebiliriz .

Ne var ki Instagram’da hem düzenli ve sürekli olarak görünür olup hem de takipçilerle duygusal bağ kurmak çok kolay bir iş değil. Eğer Instagram’ı iş amaçlı kullanıyorsan, üst üste selfie’ler paylaşmanın çok fazla değer yaratmayacağını tahmin edebiliyorsundur. Bunu yapmak yerine, hikayeni anlattığında, insanların sana daha çok dikkat kesildiklerini ve post’larınla daha çok etkileşime girdiklerini fark edeceksin.

Görselliğiyle ön planda olan bir platform olan Instagram’da, kendi markana ait hikayeni anlatman için sen de kişisel marka fotoğraflarının gücünden faydalanabilirsin. Senin için hazırladığım, birbirinden farklı 10 fotoğraf fikriyle dolu olan ÜCRETSİZ REHBER, hikayeni görsel olarak anlatarak kişisel markanı sağlamlaştırmana yardımcı olmak için seni bekliyor!

Rehbere sahip olmak için hemen aşağıdaki görsele tıkla, ve açılan ekrandaki talimatları takip et.

Ücretsiz Rehber

Kişisel Marka Çekimleri’ni keşfetmek için buraya TIKLA.

Kişisel Marka Fotoğrafları, potansiyel müşterilerinin markanı tanımalarını, onunla duygusal bağ kurmalarını, markana güvenmelerini, ve böylece işini büyütmeni sağlar.

\”Cömertlikle düzenli olarak görünürseniz diğer her şey kendiliğinden hallolur.\”

Seth Godin

 

BİLGİ İSTE