"MENU"

Kişisel Marka Fotoğrafları

gorunur olma endişelerin

BURCU ŞEN

Yeşim ile Kişisel Markamı güçlendirmek amacıyla Kişisel Marka Fotoğraflarım için buluştuk. İhtiyacımı net anlaması, beni fotoğraflarda rahat hissetmem için yönlendirmesi ve profesyonelliğini de yansıtarak fotoğraflarımı bütünsel bir algıda yönetmesi, görsel bakış açısını markamı ve beni yansıtacak şekilde yönlendirmesi harikaydı. Kendim ve Markam adına iyi ki Yeşim ile çalışmışım, ışıltımı yansıttığın için teşekkürler Yeşim🙏🏼 Güvenle kendisinden Markanız için ve kendiniz için destek alabilirsiniz.

Stratejik Gelişim ve Marka Koçu

01
04
is-fotograflari

ESRA BAŞARAN

Her kişisel markanın bir kişisel fotoğraf albümü olmalı. Yeşim ile yollarımız çakıştığında tereddütsüz bana güven verecek olan o albümü oluşturacağından şüphem yoktu. Nitekim hikaye bütünlüğü içerisinde, kendi özelliklerinizi öne çıkartacak o kareleri yakalaması kaçınılmaz oldu. Bir fotoğrafla bile her şey değişir mi, kişisel markada evet değişir 😌

Marka Tasarımcısı

02
04
is-fotograflari

ÖZÜM ÇEKİNİR

Sevgili Yeşim ile yollarımız iyi ki kesişmiş. Herkesin bir dişçisi, doktoru, kuaförü olduğu gibi, onu anlayan bir de fotoğrafçısı olması lazım diye düşündüm kendisiyle çalıştıktan sonra. Kişisel Markanıza özel bir çekim çok değerli, herkese tavsiye ediyorum.

Aile Dizimi ve Aromaterapi Danışmanı

03
04
is-fotograflari

FULYA GENÇ

Kendim için bir çekim yaptırmak isterken Yeşim'e denk geldim. Aslında Youtube'da video içerikleri ürettiğim için kameramın ve bu zamana kadar çektiğim resimlerimin iyi olduğunu zannediyordum ama profesyonel bir çekim gerçekten çok ama çok daha farklıymış! Yeşim tam istediğim gibi kurumsal ve kendi görünürlüğüm için gerekli pozları/hikayeleri yarattı. Resimleri gördüğümde kendime inanamadım! ☺️ Her işi uzmanına bırakmak lazım, Yeşim portre fotoğrafçılığında gerçekten çok ama çok iyi!

Girişimci - Nar Ajanda & Küçük Bey Kids

04
04