UA-52574859-1
MENU
Portrait Photographer,

Istanbul

Bebek, Aile ve Portre Fotoğrafçılığı

Dora’nın Doğum Günü ve Sünnet Çekimi

Ataşehir Sahan’da Doğum Günü ve Sünnet Çekimi | DORA 6 Yaşında!  – 19.11.2016

Birthday Shoot Photography by Award Winning Photographer Yeşim Saraçer 

Dora yakın zaman önce sünnet olmuş ve ailesi bunu 6. yaş doğum günü ile birlikte çifte kutlama yaparak kalıcılaştırmak istemişler. Dora’nın annesi doğum günü ve sünnet çekimi için beni ilk aradığında fotoğrafçı seçimi konusunda kafası biraz karışıktı. Ancak sitemdeki fotoğrafları çok beğendiğini, ve iç sesini dinleyerek benimle çalışmaya karar verdiğini söyledi.

Ataşehir Sahan Restoran’daki kahvaltı buluşmasına Dora’nın tüm sevdikleri gelmişti. Dora da sünnet kıyafetiyle çok yakışıklı görünüyordu. Önce Dora’yı ve ailesini, Dora’nın özel kıyafeti bozulmadan fotoğraflamayı tercih ettim.

sunnet-cekimi

Sünnet çekiminin ardından Dora ve arkadaşlarının oyunlar sırasındaki doğal karelerini yakalamaya çalıştım. Neler mi oynadılar? Çuval yarışı, sandalye kapmaca, basketbol… 🙂

Star Wars hayranı Dora, “Darth Vader” kostümünü giydikten sonra gene Star Wars karakterli doğum günü pastasındaki 6 mumu neşeyle üfledi.

2017’de abi de olacak Dora’ya ve ailesine harika bir yıl diliyorum!

Unutmadan, Dora’nın sünnet çekiminden en güzel kareleri neşeli bir müzik eşliğinde seyretmek isterseniz mini klip burada:

Dora’nın annesinden adlığım güzel yorumlar da böyleydi:

“Fotoğraflar süper olmuş ellerinize sağlık :))) Heyecanımızı ve mutluluğumuzu paylaştınız. Yaşanan anlara kattıklarınız ve bize bıraktıklarınız inanılmaz….Teşekkürler…”

KAPAT