MENU

Fotoğraf Çekim Hizmetleri

 Doğum Fotoğrafçısı İstanbul  – Hizmetler | Yeşim Saraçer Photography 

İstanbul’da gerçekleştirilen Doğum Hikayesi / Özel Gün / Bebek / Çocuk / Aile Portre fotoğraf çekim hizmetleriyle ilgili genel bilgileri burada bulabilirsiniz:

Beni annelerin dilinden dinlemek isterseniz lütfen buraya tıklayın.

  • Hamilelik ve Baby Shower Çekimi :  İsteğinize göre stüdyoda ya da dış mekanda hamileliğinizin son haftalarına ait görüntülerinizi kaydediyorum. Çekime dilerseniz eşinizle birlikte katılabilirsiniz. (Yaklaşık olarak 30. haftadan sonra)
  • Doğum Hikayesi Çekimi : Sezeryan doğumlarda doğum anından 1 saat önce hastane odanızda buluşuyoruz. Doğum öncesi son hazırlıklarınızı ve en sevdiklerinizle birlikte heyecanlı bekleyişinizi fotoğraflıyorum. Doğumhane / ameliyathaneye birlikte gidiyoruz ve bebeğinizin dünyaya geldiği anları ve sizinle ilk buluşmasını kaydediyorum. Yeni doğan bebeğinizin bebek odasına çıkarılmasıyla ilk işlemlerini ve aile üyelerinin bebekle ilk karşılaşma anlarını fotoğraflıyorum.  Odanıza dönmeniz sonrasında bebeğinizle ilk yakınlaşmalarınızı ve ilk emzirmenizi kaydediyorum. Dilerseniz ertesi gün hastane odanıza uğrayarak çekirdek aile çekiminizi gerçekleştiriyorum.
  • best discounts rx in canada.

  • Yenidoğan Çekimi : Doğum Fotoğrafçısı İstanbul olarak hastanede gerçekleştirdiğimiz doğum çekimini takip eden -bebeğinizin en bol uyuduğu- ilk 15 gün içinde evinizde ya da stüdyoda yapıyoruz. Yeni doğan bebeğinizin aile üyeleriyle doğal pozlarını kaydediyoruz. Dilerseniz yeni doğan bebeğinizin konsept fotoğraf çekimini de paketinize ekleyebilirsiniz.
  • Doğum Günü Partisi Çekimi Parti mekanınıza gelerek hazırlıklarınızı ve pozlu aile çekiminizi gerçekleştiriyoruz. Misafirleriniz geldikçe partiden doğal kareler yakalıyoruz. Pasta kesimi sonrasında doğum günü çekimimiz son buluyor. Dilerseniz yanımıda getirdiğim stüdyo fonunda konsept fotoğraf çekimini de paketinize ekleyebilirsiniz. Doğum günü çekimlerinden örnek kareleri burada bulabilirsiniz.
  • Bebek, Çocuk & Aile Portre Çekimi : (stüdyoda / evinizde / dış mekanda) Dilerseniz evinizin rahatlığında, bebek için uygun ortamı olan bir stüdyoda, ya da tercihinize ve mevsime uygun olarak park / bahçe / orman / plaj gibi doğal bir ortamda dış çekimler gerçekleştirmekteyim. Aile çekimlerinden örnek kareleri burada bulabilirsiniz.
  • Konsept / Temalı Bebek, Çocuk & Aile Çekimi :  (stüdyoda / dış mekanda) Çok çeşitli temalar arasından seçerek, değişik fon, kostüm ve aksesuarlarla yaratıcı setler oluşturduğum konsept çekimleri çok seveceksiniz. Aksesuarlı ve özel temalı konsept çekimleri ağırlıklı olarak İstanbul’un her yerinden kolaylıkla ulaşılabilen bir stüdyoda gerçekleştiriyorum.

newborn kardeş ve aile çekimleri

 

Çektiğimiz tüm fotoğrafların tek tek üzerinden geçip içlerinden en güzellerini seçiyor, renk / kontrast gibi düzeltmelerini yaparak, sosyal medyada kullanabileceğiniz boyut ve formatta sunuyoruz. Fotoğraflarınızı, satın aldığınız çekim paketine bağlı olarak baskıya hazır halde DVD içerisinde de sunmaktayım.

Hizmetlerimle ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayarak benimle iletişime geçiniz.

Fotoğrafçılık hizmeti almış annelerden gelen tatlı yorumları okumak için lütfen buraya tıklayın.

 

 

CLOSE